BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 249

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 249

Zeynep duhej të merrte këtë vendim pasi Bora dhe Emre thanë se nuk e donin fëmijën. Ky është një vendim me të cilin asnjë nënë nuk do të donte të përballej. Po, Zeynep vendos të abortojë fëmijën.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments