BallinaRozeKiara paralajmëron Luizin, nëse ndodh kjo gjë ndahemi menjëherë

Kiara paralajmëron Luizin, nëse ndodh kjo gjë ndahemi menjëherë

Kiara-Luizit: Nëse ndodh sërish një gjë e tillë do të ndahem menjëherë nga ti. Luiz Ejlli dhe Kiara. Tito prej ditësh kanë ftohur raportet dhe e gjithë kjo erdhi nga nja lojë në të cilën, vajzat nuk duhej të flisnin me meshkujt nëse donin të fitonin.

Kiara ka vazhduar te jetë e vendosur në qëndrimet e saj madje i tha se në rast se përsëritet e njëjta, gjë do të ndahet me të menjëherë. “Të jap fjalën që nëse ndodh prapë një gjë e tillë, unë të ndaj në sekondë dhe nuk ke çfarë bën ti se po të vura unë atë murin ti e di shumë mirë sesi reagoj unë”, i tha Kiara.

Në anën tjetër, Luizi ia shprehu sërish dashurinë asaj duke, thënë se ka gjetur personin e duhur për të kaluar jetën. Kujtojme se dite me pare. Luizi dhe Kiara kane pasur nje krisje mes vete, duke bere shume fansa te deshperohen.

Ata madje iu hakmorren Kiares, duke ia larguar followesin, qe shkruan deri rreth 40 mije ne humbje. Prezantusja Kiara vite me pare, ka pas lidhje dashurie me kengetarin Butrint Imeri. Ky i fundit shpesh her po i thumbon ne rrjete sociale.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments