BallinaSerialetZemër e Plagosur – PROMO 2 Epizodi 81

Zemër e Plagosur – PROMO 2 Epizodi 81

E egër; Kur kushëriri juaj vdes, Hande e mbush përsëri kur ndihmon. Ayşe dhe flet mirë. Gjërat e këqija që ai ka përjetuar në të kaluarën kujtojnë dashurinë e ndaluar që filloi.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments