BallinaRozeNuk kalon shumë kohë dhe vjen përballja e parë me tone të...

Nuk kalon shumë kohë dhe vjen përballja e parë me tone të larta mes Qetsorit dhe Luizit: Nuk të llogaris hiç

Një debat me tone të larta është zhvilluar mes këngëtarit Luiz Ejlli dhe banorit më të ri të Big Brother, Qetsorit. Debati, i cili nisi për një shprehje italisht, bëri që dy banorët të ngrinin tonet e të hidhnin fjalë të rënda.

Qetsori i kërkoi Luizit të mos komentonte gjërat që lidheshin me familjen e tij. Kjo solli acarimin e Luizi i cili i përsëriste se nuk po fliste për të.

Luizi i tha se nuk e llogarit si banor e sado të përpiqet, Qetsori nuk e arrin dot. DEBATI:Luizi: Datat e kalamajve… Qetsori: Qetësohu! Luizi: Si the?

Qetsori: Qetësohu kur kapesh në data fëmijësh. Luizi: E tha keq. Isha duke folur me atë. Qetsori: Fole për gjërat e mia. Luizi: Jo kurrë në botë.Qetsori: Ore dëgjon ti? Luizi: A dëgjon ti? Qetsori: A të futen fjalët në tru? Luizi: Po ty, të futen fjalët në vesh?

Nderkohe Luizi është miqësuar me banoren e re, Jori. Ai i ka ofruar asaj rrobat e tij meqenëse modeles ende nuk i ka ardhur valixhja e për më tepër ka bërë një gjest që ka rënë shumë në sy.

Teksa Jori po bisedonte me Maestron dhe Antonetën, Luizi kaloi pranë tyre dhe i dhuroi Jorit një trëndafil. Në këtë moment erdhi dhe Kiara pranë tyre dhe kaq u desh që Maestro të niste me batuta duke thënë ‘shiko shiko Kiara, plasën trëndafilat’.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments