BallinaRozeKonfirmohet zyrtarisht lidhja e Borës dhe Donaldit, kapen mat në Prishtinë

Konfirmohet zyrtarisht lidhja e Borës dhe Donaldit, kapen mat në Prishtinë

Çifti i njohur i show bizit, shqiptar Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë duke shijuar lidhjen e tyre në Prishtinë.

Çifti po, shijonte darkën, teksa, bisedonin e përqafoheshin të qetë dhe të pa, shqetësuar nga asku

Ata kanë, qëndruar në hotelin Garden në Prishtinë.

Moderatorja Bora Zemani dhe aktori Donald Veshaj tashmë nuk e kanë problem ta pranojnë se janë rikthyer me njëri-tjetrin.

Gjithashtu shumë shpejt do të fillojë edhe, transmetimi i spektaklit “Dancing With the Stars”.

Bora Zemani do të jetë, drejtuesja e këtij spektakli, ndërsa Donald Veshaj do të drejtojë pjesën prapa skenës, ku dhe, pozicionohen, konkurrentët pas, performancave të tyre.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments