BallinaRozeMe sytë që i vezullonin nga dashuria për Donald Veshajn, Beatrix Ramosaj...

Me sytë që i vezullonin nga dashuria për Donald Veshajn, Beatrix Ramosaj rikthen momentin romantik në “Big Brother Vip”

Nga, kushërirat e saj, vëllai deri tek disa momente gjatë. Big Brother. Vip!Kështu është dukur profili i Beatrix. Ramosajt së fundmi në Instagram.

Këngëtarja ka ndarë me, ndjekësit e saj një sërë fotosh të vjetra, ku, vëmendjen e mori njëra e, shkëputur, nga dalja e saj e parë në studion e. Big Brother. Vip si e ftuar, pasi la shtëpinë.

Bëhet fjalë për, paraqitjen e. Trixës me, fustanin rozë, natën kur nuk munguan, dedikimet dhe fjalët e ëmbla me. Donald Veshajn i cili ndodhej akoma brenda, shtëpisë.

Ndonëse në formatin bardhë e zi, ai imazh akoma, reflekton në sytë e saj. Dashurinë me të cilën po e, shikonte dhe i fliste aktorit në atë moment.

Më herët, kujtojmë që. Beatrix thumboi Donaldin me anë të një postimi në. Twitter ku, shkruante për tradhtinë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments