BallinaRozeKristi në një lidhje të re, por ja ç’mendon Robert Aliaj

Kristi në një lidhje të re, por ja ç’mendon Robert Aliaj

Kristi ka qenë i ftuar në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon dhe veç të tjerave ka folur rreth lidhjes së tij të re, me vajzën të cilën ende nuk e ka zbuluar për publikun. Ama gjatë intervistës Kristi ka treguar shumë për të. Kristi tregoi se vajza që ia ka marrë zemrën është shqiptare, brune, studion në Angli dhe është shumë ndryshe nga vajzat e tjera tipike shqiptare.

Por Roberti ç’mendon për të? Kristi pohoi se ka afirmimin e plotë të Robertit për këtë marrëdhënie.

Bieta: Fjala e Robertit për lidhjen tënde?

Kristi: Entuziast, se pa prapë një Krist tjetër, pa prapë atë Kristin e dashuruar, që projekton të ardhmen e plane për atë gocën.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments