BallinaRozeVazhdon konflikti! E hoqi nga Instagrami, Ronaldo Sharka “hakmerret” ndaj Luiz Ejllit....

Vazhdon konflikti! E hoqi nga Instagrami, Ronaldo Sharka “hakmerret” ndaj Luiz Ejllit. Ja çfarë bëri moderatori

Vetëm 2 muaj me parë Ronaldo Sharka debatoi rëndë në rrjetet sociale me Luiz Ejllin dhe bashkëshorten e këtij të fundit, duke krisur kështu miqësinë e tyre.

Ndonëse ka kaluar kohë që nga drama e tyre, mesa duket “gjakrat” mes tyre janë nxehur akoma.

Së fundmi Luizi ia ka hequr “followin” në Instagram moderatorit, ndërsa ky i fundit është ”hakmarrë” duke mos ndjekur në rrjetet sociale as fituesin e “BBV” dhe as Kiara Titon.

Kujtojmë që drama e treshes filloi disa muaj më parë kur Ronaldo “thumboi” Kiarën duke thënë se ajo e ka fituar pozicionin për të moderuar reality show “Kepi i Vip-ave” falë partnerit të saj Luiz Ejlli.

Reth këtyre fjalëve kohë më parë reagoi edhe këngëtari i cili teksa postoi një video në InstaStory u shpreh se i vjen keq që nuk kishte mundësi të ishte me Kiarën gjatë xhirimeve.

“Nuk kam pas mundësi me e parë Kiarën mbrëmë tek “Kepi i VIP-ve”. Po shihja disa pjesë tani dhe më vjen keq për dy gjëra. E para: Nuk pas mundësi për asnjë sekondë që të jem në krah të saj, dhe e dyta, pash disa personazhe aty që po bënin si koka shkencash, edhe po të isha aty, ju e dini që do të merrnin përgjigjet që meritonin.

Por siç është ajo shprehja, kur nuk janë barinjtë, ujqërit hedhin valle. Po le të hedhin valle, këtu do vijnë prape. Suksese të gjithëve”, u shpreh Luizi.

Nga ana tjerër disa javë më parë, teksa zhvilloi një bisedë virtuale me ndjekësit e tij, një ndër ta e pyeti Ronaldo në lidhje me raportin e tij me çiftin, ndërsa ai u shpreh se po pret që dyshja ti kërkojnë fajle.

Nuk e kuptoj përse kaq shumë pyetje dhe kaq shumë kuriozitete. Unë jam njeri që i pranoj faljet, kështu që po pres të më kërkojë falje dhe të reflektojë. Të gjithë gabojnë”, ka shkruar Ronaldo.

Ronaldo Sharka hakmerret
RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments