BallinaRozeKush rrezikon të largohet nga “Dancing with the stars Albania”?

Kush rrezikon të largohet nga “Dancing with the stars Albania”?

Ka filluar spektakli i shumë komentuar i vallëzimit? “Dancing with the stars Albania”. Në natën e parë nuk kishte eleminime por juria votoi e po ashtu edhe publiku.

Votat e publikut do të bëhen, të ditura në episodin e dytë, të cilat do t’iu bashkangjiten rezultatet e dy netëve.

Më në rrezik bazuar nga votat e jurisë janë dy çifte: Alban dhe. Odeta e po ashtu Ilir dhe Frenki të cilët kanë më së paku pikë.

A do të ndryshoj! ky rezultat na mbetet të shihet në episodin e radhës.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments