BallinaRozeBlero dhe Afrona jane ende bashke dhe ky detaj sapo na e...

Blero dhe Afrona jane ende bashke dhe ky detaj sapo na e konfirmoi!

Afrona Dika ka qenë shumë e përfolur muajt e fundit pas raportimeve se i ka dhënë fund martesës me Bleron.

Vet çifti nuk e ka konfirmuar zyrtarisht asnjëherë ndarjen por nuk shfaqen më bashkë, kanë fshirë fotot dhe nuk ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Të pyetur shpesh rreth ndarjes ata nuk kanë dhënë përgjigje konkrete duke lënë të kuptojmë se bëhet fjalë për ndonjë krizë të momentit por jo ndarje.

Por teksa ditët po kalojnë dhe ndarja u bë më e besueshme, Afrona habiti të gjithë me postimin e fundit

Modelja dhe bllogerja e njohur është shfaqur e buzëqeshur në rrjetet sociale.

Ajo që bie në sy është se në gishtin e fejesës Afrona ende mban një unazë – a është ajo unaza e martesës?

“Vajzat e lumtura – janë vajzat e bukura”, ka shkruar ajo në njërën prej fotove.

“Prapa një gruaje të fuqishme qëndron vet ajo grua”, ka qenë një tjetër dhe në fund ajo ka postuar një fotografi më serioz e ku ka shkruar “Me thanë ta postojë këtë foto por mund ta shlyej më vonë”.

Duket se Afrona kështu ka dashur ta festojë “Ditën Ndërkombëtare të Vajzave”, e cila festohet më 11 tetor.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments