BallinaRozeYll Limani konfirmon pjesëmarrjen në Big Brother VIP Albania?

Yll Limani konfirmon pjesëmarrjen në Big Brother VIP Albania?

Këngëtari i njohur, Yll Limani përmes një postimi në Instagram ka shkruar tre gjërat që për të janë të sigurta që do të ndodhin deri në fund të këtij viti.

Në të parën artisti e konfirmoj se nuk do të marr pjesë në Festivalin e Këngës në RTSH për Eurovision.

Në të dytën e konfirmoj se ditën e nesërme do të performoj në një nga klubet e Tiranës.

Dhe në fund, ai ka etiketuar moderatorën, Arbana Osmani, duke shkruar ”E kam zemër”.

A ishte ky një konfirmim për pjesëmarrjen e tij në “Big Brother VIP Albania”, mbetet të shihet.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments