BallinaRozeMartohen Donaldi dhe Bora, kjo e fundit ndryshon mbiemrin?

Martohen Donaldi dhe Bora, kjo e fundit ndryshon mbiemrin?

1 vit pas fillimit të spektaklit Big Brother Albania Vip, Bora Zemani dhe. Donald Veshaj kanë vendosur të konfirmojnë ribashkimin e tyre.

Pas shumë baticave e zbaticave që ndodhën brenda këtij viti. Bora dhe Donaldi vendosen të lënë pas çdo gjë dhe të vazhdojnë tutje, shkruan InfoKosova.

Prezantuesja ishte mysafire e ftuar në emisionin e binjakve Veshaj, ku foli rreth jetës së saj, fëmijërisë? dhe punës.

Në një moment një deklaratë! e thënë nga. Romeo ka bërë mjaftë zhurmë.

“Si ishte mbiemri i Bores, akoma Zemani”, tha Romeo dukë lënë të nënkuptohet se mos vallë. Bora ka ndërruar mbiemrin dhe është martuar më Donaldin.

Gjithçka mbet të shihet në vazhdim.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments