BallinaRozeLuizi ka një mesazh për Kiarën pas festës së çmendur me striptistet

Luizi ka një mesazh për Kiarën pas festës së çmendur me striptistet

Pas festës së çmendur me striptistet, Luizi ka një mesazh për Kiara Titon.

Pasi kërceu gjithë darkën me striptistet që vëllai i madh i çoi në shtëpinë e BBV si surprizë për festën e beqarisë, Luizi u mundua që të qetësonte bashkëshorten e tij të ardhshme, Kiarën.

Kur festa mbaroi dhe pasi shijoi çdo moment me striptistet, Luizi tha: “Me gjithë respektin që kam për ato gocat që kërcyen, kam Kiarën sa për 1000 balerina. E kam balerinë, e kam të dashur, e kam çfarë të duash ti.”

Luizi do të celebrohet me Kiarën natës e finales se madhe të BBV.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments