BallinaRozeSurpriza dhe emocione! Del promo e finales së madhe të “Big Brother...

Surpriza dhe emocione! Del promo e finales së madhe të “Big Brother VIP” (VIDEO)

Vetëm edhe dy ditë na ndajnë nga finalja e madhe e Big Brother Vip Albania 2.

6 maji do të jetë dita kur njëri prej katërshes Luiz, Efi, Kristi, Dea do të jetë fituesi i çmimit të madh.

Top Channel ka publikuar promon e finales në të cilën ka përmbledhur momentet më të bukura të këtij edicioni dhe ato më të paharrueshmet.

Në klip dëgjohen edhe përjetimet e katër finalistët teksa shpjegojnë ndjesinë që u dha ky edicion.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments