BallinaRozeMbrëmë, Malsorja e Shontani më të ndjekur se finalja e Big Brotherit...

Mbrëmë, Malsorja e Shontani më të ndjekur se finalja e Big Brotherit të Shqipërisë

Malsorja dhe Shontani më të ndjekur se finalja e “Big Brother VIP Albania” mbreme.

Impakti që ka Tik-Toku është i jashtëzakonshëm.

Madje, këtë impakt duket se nuk e zbeh as shou më i ndjekur shqiptar, “BBVA”.

Mbreme, Malësorja dhe Shontani paten ndjekës live pafund, madje dukshëm më shumë se herat e tjera.

Gjërat po ndryshojnë, apo?

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments