BallinaRozePublikohen pamjet, takimi i parë i Oltës dhe Luizit pas finales

Publikohen pamjet, takimi i parë i Oltës dhe Luizit pas finales

Luiz Ejlli u shpall mbrëmjen e djeshme fitues i Big Brother VIP 2. Menjëherë pas fitores ai shkoi në studio, ku u takua me Arbanën, opinionistët e ish-banorët, mes tyre edhe Olta Gixharin.

Top Albania Radio ka publikuar pamjet nga momenti kur Luizi takoi Oltën, e cila e ka përqafuar dhe e ka uruar për fitoren.

“Bravo”, i tha Olta Luizit teksa fituesi e ka ftuar më pas t’i bashkohet atij për foto.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments