BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 225

Mos më Braktis – Epizodi 225

Epizodi 226

Meltem gjen Sıla. Babai i tij gjithashtu e sheh atë dhe dëshiron që Tarık të dijë për të, por Meltem këmbëngul që ai të mos i tregojë babait të tij. Tarık është në dhomën ku është Sıla, por ai nuk mund ta shohë Sıla. Nëna e Cansusë bën çmos për të afruar Emren dhe vajzën e saj. Ai telefonon Borën dhe i kërkon gjerdanin Zejnepit, në mënyrë që ajo të mos e kuptojë se ishte Zeynep që shpëtoi Emren, jo Cansu. Emre e pyeti Cansunë për gjerdanin. Gjerdani i përket Zeynep, jo Cansu.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments