BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 37

Tri Motrat – Epizodi 37

Nesrin dhe Sadık, të cilët rrezikojnë të humbasin shtëpitë e tyre, janë të shkatërruar edhe një herë. I zemëruar nga mizoria e nënës së tij ndaj kësaj të keqeje, Somer merr anën e familjes Kalender. Kjo situatë vë përballë sërish nënë e bir. Sadık, i cili ka një qëndrim shumë krenar për këtë çështje, përpiqet të mos e lërë në hije lumturinë e Türkan dhe Somer.

Nr.2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments