BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 38

Tri Motrat – PROMO Epizodi 38

Türkan dhe Somer janë krah për krah pavarësisht gjithçkaje. Somer hoqi dorë nga mamaja e saj dhe zgjodhi të ishte me Türkan. Në të njëjtën kohë, ai bën çmos që besnikët të mos humbasin shtëpitë e tyre.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments