BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 226

Mos më Braktis – Epizodi 226

Ajo arrin të arratiset nga shtëpia e Sıla Aslan duke iu shmangur burrave, edhe nëse është e vështirë. Meltem largon Sıla nga Tarık dhe dëshiron që Tarık të jetë vetëm ajo. Para se të mund të kapërcejë tronditjen e arratisjes së Sıla-s, ai do të përjetojë një tronditje më të madhe kur të shikojë pamjet e kamerës: Sıla hipi në makinën e Tarık. Sıla, e cila arriti të hyjë në dhomën e Tarık kur askush nuk e dinte se ku ishte, do të kujtojë disa fakte.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments