BallinaRozeMorena Taraku në Dubai e bën “punën” që nuk do na shkonte...

Morena Taraku në Dubai e bën “punën” që nuk do na shkonte në mendje

Këngëtarja ka postuar një video në Tik Tok.

Morena Taraku, shihet duke blerë pije energjike, shkruan “Kosovarja”.

Në video, ajo është shfaqur nga marketi teksa zgjedh disa prej pijeve.

Kjo gjë paksa e çuditshme për faktin se Morena, njihet për jetën luksoze dhe sigurisht se për pije dhe ushqim viziton restaurantet më luksoze.

Na befasoi, apo jo?

@morenataraku #fypシ #dubai🇦🇪 ♬ GOARTUR ИНОСТРАНЕЦ cover – goartur
RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments