BallinaRoze“Nëse Arbana thotë emër tjetër…”, ja çfarë do të bëjë Luizi nëse...

“Nëse Arbana thotë emër tjetër…”, ja çfarë do të bëjë Luizi nëse nuk shpallet fitues!

Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë.

Ditën e sotme. Luizi është shprehur se çfarë do të bënte dhe si do ta përjetonte nëse? nuk do të zgjidhej ai fituesi i këtij edicioni këtë të shtunë.

Madje edhe banorët e tjerë janë shprehur se kanë frikë nga reagimi i Luizit nëse një gjë e tillë ndodh.

Luizi eshte shprehur se do te ishte me mire te dal i katerti ne finale, se sa ta marre vendin e dyte ndersa i befasoi te tjeret me kete deklarate.

Efi i ka thene se ai ka shume inat dhe eshte emocional sa nese. Arbana thote emrin e dikujt tjeter si fitues ai nuk do ta uronte fare.

Luizi: S’dua ta mendoj fare atë moment, më mirë të më nxjerrin të katërtin dhe iki direkt, bëni çfarë të doni dua të dal i katërti, o i katërti o i pari.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments