BallinaRozeShoqet i zbulojnë “padashje” sekretin e dasmës Kiarës

Shoqet i zbulojnë “padashje” sekretin e dasmës Kiarës

Është përfolur shumë për një damsë të mundshme mes çiftit në finale e madhe të programit më të ndjekur  në Shqipëripër momentin, ende nuk është konfirmuar asgjë.

Por nga postimi i shoqes së Kiarës, Xheni Karamani në instastory-in e saj por dhe nga një influencuese mode si Ina Cela kanë lindur dyshimet e para.

Dyshja e vajzave kanë postur në story vellon e një nuseje ku Ina shkruan se kush do  të martohet? vajzat duken shumë të lumtura.

Nuk dihet nëse kjo është velloja që Kiara do të veshë në dasmën e saj, apo vetëm një rastësi e çuditshme, ama as në këtë situatë nuk mungojnë aludimet.

sekretin e dasmës Kiarës
RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments