BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 223

Mos më Braktis – Epizodi 223

Meltem, nga ana tjetër, ka një plan të madh që do ta shkatërrojë Sıla-n plotësisht dhe do ta burgos në atë fshat. Sevda dhe Meltem fillojnë të zbatojnë planin që do ta burgos Sılën në fshat për një jetë dhe do ta pengojë atë të largohet edhe sikur të donte.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments