BallinaSerialetMos më Braktis - Epizodi 174

Mos më Braktis – Epizodi 174

Më në fund Esin bën atë që do të bëjë dhe del nga dhoma e paraburgimit dhe u tregon të gjithëve çekun që Arzu i ka dhënë Yeliz-it dhe firmosur prej saj në mes të të ftuarve. Të gjithë, sidomos Cengiz, janë tronditur edhe një herë. Edhe pse Arzu thotë se nuk kam lidhje me Yelizin, ajo nuk mund të bindë askënd. Nga ana tjetër Esin thotë se është e pafajshme dhe se Arzus i ka dalë gjithçka nga koka.

Me ardhjen e Esinit, ditët e lumtura të Emres dhe Zeynep-it kthehen papritur në makthe. Hülya është edhe një herë e zhgënjyer nga Emre dhe Arzu. Edhe një herë, ndarja dhe dhimbja shfaqen tek Emre dhe Zeynep.

Aslan bën lëvizjen e tij të fundit për të përfunduar. Sayars dhe luan në Sıla. Aslan, i cili kërcënon Sıla-n duke thënë se do të lëndojë Tarık, më në fund ia arrin qëllimit. Për të mbrojtur Tarıkun, Sıla merr fshehurazi dokumentet e kompanisë që Aslani dëshiron nga shtëpia dhe ia jep Aslanit.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments