BallinaSerialetMos më Braktis - Epizodii 175

Mos më Braktis – Epizodii 175

Aslan përgatitet t’i japë fund familjes Sayar me këto dokumente. Sıla bëri një gabim shumë kritik dhe me këtë gabim ajo u shkaktoi një dëm të madh Sayarëve, ndonëse pa e ditur. Sıla do të paguajë një çmim të rëndë për këtë gabim. Kur familja Sayar kupton se këto dokumente kanë dalë nga shtëpia, ata kuptojnë se dikush nga shtëpia ia ka dhënë këto dokumente Aslanit dhe se dikush është tradhtar.

Bora, nga ana tjetër, më në fund gjeti Yelizin dhe u përgatit t’i jepte një goditje të madhe Emresë duke e përdorur për herë të fundit. Të gjitha planet e Borës shkuan ashtu siç donte. Nëse Bora mund ta realizojë planin e tij, nëse realizon atë që mendon, Emre nuk do të jetë në gjendje as të afrohet përgjithmonë me Zeynep-in, e lëre më të martohet me Zeynep.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments