BallinaSerialetZemër e Plagosur - Epizodi 74

Zemër e Plagosur – Epizodi 74

Në Adana, në pallatin e Şahin Beut, bëhet një kërkesë vajzë me pjesëmarrjen e Azades. Unazat janë bashkangjitur. Ata kontraktuan për këna në Adana dhe një martesë në Antakya. Ayşe për fustane nusërie dhe bizhuteri; Ai shkon në rezidencën Sancakzade. Azade i thotë të mos e lë më djalin dhe të mos pendohet që e ka marrë në këtë pallat.

Yaman pati një aksident. Ai dërgohet në spital. Kur Hande telefonon Yamanin për ta nxjerrë nga spitali, Betül ia merr telefonin. Pastaj mësojmë se Yaman goditi Betül. Megjithatë, Yaman nuk i thotë policisë se ishte gruaja e tij që e goditi. Me të dëgjuar ngjarjen vijnë për vizitë edhe Feriti, Sinani dhe Adnani. Kur Bedia merr vesh për ngjarjen, shkon te nipi dhe e mbështet.

Ajshe; Kur mban një qëndrim të largët ndaj Mirzës, burri mërzitet. Ferit tregon gjithashtu se xhelozia e Ajshes do të fitojë duke mos darkuar me Tanemin. Betül i thotë Yamanit se ajo i rezistoi divorcit për ta mbrojtur atë nga Hande.

Adnani dhe Azade përfundimisht divorcohen. Pas kërkimeve për disa ditë, Adnan Beu arrin në Yaman. Yaman i tha se ai e dinte se kishte një djalë; se ai është investitor i huaj i hotelit; Ai bërtet se ishte ai që dërgoi Saadetin dhe i prishi martesën.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments