BallinaSerialetZemër e Plagosur - Epizodi 75

Zemër e Plagosur – Epizodi 75

Ai thotë se nuk do t’ia kthejë pronën dhe pallatin që Adnani mori pas divorcit. Adnan Beu është i tronditur. Çfarëdo që të thotë, ai nuk mund t’i shpjegojë veten të birit.

Këna bëhet në shtëpinë e Şahin Beut. Burri është i vendosur të marrë veshkën e Ayshes për mbesën e tij Elif. Ai planifikon të rrëmbejë Ajshen, e cila shkon te parukierja për kokën e nuses. Mirëpo, Mirza ndërhyn dhe e zgjidh çështjen pa e vënë re Ajshe. Ai i thotë zotit Şahin se nëse e bën këtë punë kështu, Feriti nuk do ta lërë pas ngjarjen dhe se do të përfundojë në burg.

ferrit; vjen në Adana me kortezhin e dasmës. Ai e merr Ajshen, të cilën e ka veshur. Fırtına-n dhe e çon në vendin ku do të bëhet dasma e tyre. Në fund të episodit, bëhet dasma e ayFer; Ndërsa gjithçka ishte mirë në sallën e dasmave, Adnan Beu, i shkatërruar, hyn dhe sëmuret dhe i bie të fikët.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments