BallinaSerialetZemër e Plagosur - PROMO Epizodi 76

Zemër e Plagosur – PROMO Epizodi 76

Një javë pas vdekjes së trurit të Adnanit, Hande dhe Yaman vijnë në rezidencë. Adnani thotë se është djali i tij dhe ia ka lënë gjithçka atij. Ai u martua me Handen dhe erdhi për të jetuar në rezidencën e tij. Hande godet venat e të gjithëve. Azade madje tërheq një armë mbi ta. Ai vendoset në dhomën e gjumit të Azades. Shërbëtorja e vjetër pushohet nga puna sepse ka bërë atë që thotë Azade.
Nga ana tjetër, Zümrüt i vjen shumë keq që e nxori vajzën e saj nga spitali mendor pasi u mashtrua nga Yaman. Ai nuk mund të kontrollojë as Yaman dhe as Hande.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments