BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 181

Mos më Braktis – Epizodi 181

Me ardhjen e Esinit, ditët e lumtura të. Emres dhe. Zeynep-it kthehen papritur në makthe. Hülya është edhe një herë e zhgënjyer nga Emre dhe Arzu. Edhe një herë, ndarja dhe dhimbja shfaqen tek Emre dhe Zeynep.

Aslan bën lëvizjen e tij të fundit për të përfunduar. Sayars dhe luan në Sıla. Aslan, i cili kërcënon. Sıla duke thënë se do të lëndojë Tarık, më në fund ia arrin qëllimit. Për të mbrojtur Tarıkun, Sıla merr fshehurazi dokumentet e kompanisë që. Aslani dëshiron nga shtëpia dhe ia jep Aslanit.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments