BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 194

Mos më Braktis – Epizodi 194

Kur Emre kap krahun e Zeynep dhe pëshpërit “Zeynep”, Xhelati dhe njerëzit e tij dyshojnë për Zeynep. Zeynep është futur në qoshe nga. Ekzekutuesi dhe do të arrijë në pikën që të zgjedhë mes jetës së tij dhe jetës së. Emresë, duke marrë një rrezik të madh për t’ia lehtësuar dhimbjen Emre.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments