BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 195

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 195

Emre u plagos rëndë në gjoks dhe humbi shumë gjak. Emre është shtrirë pa ndjenja. Ai e sheh Zeynep Emren në këtë gjendje dhe kjo e mërzit shumë. Zeynep e kupton shtypjen, padrejtësinë dhe paskrupulltizmin e Emresë ndërsa i heq plumbin në gjoks.

Nga ana tjetër, Zeynep bën një lëvizje të papritur dhe të papritur. Në Sıla, gjërat janë ende të ndërlikuara. Sevda thotë se Sıla po përpiqet ta fusë Rüstemin në burg. Müslüm Gürses zemërohet shumë nga kjo situatë dhe e largon dhimbjen e tij jashtë të zakonshmes. Gjendja e Tarıkut po përkeqësohet duke shkuar në punë. Sıla bën çmos për ta bërë Tarık mirë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments