BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 196

Mos më Braktis – Epizodi 196

Ndërsa Bora ëndërron të kalojë kufirin sirian dhe të arrijë disi Zeynep, planet e tij do të prishen për shkak të Cansu.

Për shkak të asaj që Sıla bëri për Tarık, ajo merret parasysh nga familja. Sıla është kurioze për çështjen që tha Rüstem: “Unë do ta zgjidh për Tarık” dhe ndjek fshehurazi Rüstem. Sıla do të tronditet kur të kuptojë se gropa që hapi Rüstem do të jetë një varr për Tarik.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments