BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 6

Tri Motrat – Epizodi 6

Rüçhan, i cili mëson se Somer dhe Türkan po divorcohen fshehurazi, do të largojë dhimbjen nga Türkan!

Reagimi i Sadikut është se Somer i thotë Türkanit se dëshiron një divorc dhe largohet nga shtëpia e Kalenderëve. Turkan, i cili e keqkupton këtë reagim, i thotë nënës së tij se Somer dëshiron një divorc.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments