BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 7

Tri Motrat – PROMO Epizodi 7

Nesrin e bind se është normale të ketë probleme të tilla në fillim dhe se ato do të kalojnë kur të njihen. Megjithatë, të nesërmen në mëngjes, ai takohet ballë për ballë me Rüçhanin dhe i thotë se Somer dëshiron një divorc. Dy gra nuk do ta lejojnë këtë. Fakti që Fatih ndodhej rreth tyre, prishi qetësinë e familjes Kalender. Tani që Sadiku i çon vajzat në shkollë, vajzat reagojnë. Nga ana tjetër, Nesrin “Nëse Fatih vjen dhe na kërcënon ose diçka, unë do t’i nxjerr vajzat nga këtu!” Me fjalët e tij, Sadik i fsheh Nesrinit se Fatih i kërkoi para.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments