BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 212

Mos më Braktis – Epizodi 212

Bora është e gatshme ta shpëtojë Zejnepin nga këta burra me çdo kusht. Për Borën, jeta pa gruan e tij Zeynep është tashmë një vdekje.

A do të ndihmojë Bora Emre dhe Zeynep? A do t’i ketë borxh Borës armiku i vdekshëm i Emres?

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments