BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 213

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 213

Zeynep rrëmbeu Emren, por burrat e ndjekin dhe pacienti Emre dhe Zeynep nuk kanë ku të ikin. Pikërisht kur Zeynep thotë se gjithçka ka mbaruar, Zeynep, e cila ndeshet me Borën, merr një psherëtimë të lehtësuar. Bora, nga ana tjetër, është shumë e lumtur që e gjeti të gjallë Zejnepin, por armiku i tij vdekjeprurës Emre është me Zejnep.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments