BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 214

Mos më Braktis – Epizodi 214

Tarık, nga ana tjetër, nuk e ka idenë se Sıla është në të vërtetë Hacer, dhe ky hero dëshiron të shohë Hacerin dhe të falënderojë. Meqenëse Meltem e di që Hacer është Sıla, ajo dëshiron ta parandalojë atë, por Sevda ia prish të gjithë planin Meltem. Çfarë duhet të bëjë Meltem dhe të mos lejojë Sıla dhe Tarık të takohen?

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments