BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 25

Tri Motrat – Epizodi 25

Rüçhan mban një fjalim me Türkan, i cili po përpiqet të shërojë plagët e shkaktuara në familjen e saj dhe i kërkon asaj të vendosë për fatin e marrëdhënies së tyre. Tani, fati i dashurisë së Türkan dhe Somer është mes buzëve të Türkan.

Nr.2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments