BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 215

Mos më Braktis – Epizodi 215

Bora nuk është i bindur në asnjë rrethanë që ta kalojë Emren nga kufiri. Zeynep nga ana tjetër nuk dëshiron të kalojë kufirin pa Emren. Emr sheh se Zeynep ka nevojë për të edhe një herë dhe i bën një ofertë të re Zeynep-it në këmbim të kalimit të Emre-s përtej kufirit.

Artikulli paraprak
Artikulli tjetër
RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments