BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 216

Mos më Braktis – Epizodi 216

Zeynep, nga ana tjetër, bën marrëveshjen që. Bora dëshiron në këmbim të shpëtimit të. Emres, pasi ajo është e sigurt se sa mizor është. Bora dhe se do ta lërë Emren këtu; Megjithatë, kjo marrëveshje është një marrëveshje që do ta bëjë. Zejnepin të palumtur për një jetë dhe do t’i djegë të ardhmen e saj. Zeynep pranon të jetë e burgosur e Borës në këmbim të jetës së burrit që ajo dashuron. Sakrifica e madhe e Zeynep do t’i shpëtojë jetën Emres.

Nr.2

Artikulli paraprak
Artikulli tjetër
RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments