BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 27

Tri Motrat – Epizodi 27

Ndërsa ajo u largua, ajo e dinte se fati i dashurisë së tyre ishte ende i pasigurt. Por ajo gjithashtu e dinte se kishte dikush që kujdesej shumë për të, dhe ky ishte një fillim. Së bashku, ata do të përballonin çdo gjë që do të kishte e ardhmja, hap pas hapi.

Nr.2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments