BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 217

Mos më Braktis – Epizodi 217

Bora bëri të gjitha planet e tij dhe përfshiu Cansu në planin e tij. Kur Emre të zgjohet, do të thuhet se Cansu është vajza që e shpëtoi. Emre zgjohet dhe nuk mund ta besojë se ishte Cansu që e shpëtoi. Edhe pse kishte një operacion të rëndë dhe nuk mbante mend asgjë, ajo ndjente gjithmonë dashurinë dhe mbështetjen e Emre Zeynep; Për këtë arsye, ai kurrë nuk mund të besojë se Cansu do të rrezikojë jetën e tij për ta shpëtuar.

Nr.2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments