BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 218

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 218

Bora e kupton që Emre është dyshues dhe përpiqet ta nxjerrë Zejnepin nga spitali. Nga ana tjetër, Zeynep është shumë e lumtur që Emre është jashtë rrezikut, por është shumë e mërzitur që nuk mund të jetë me Emren; por një dëshmitar do t’i tregojë Emres të gjithë të vërtetën dhe Emre do të mësojë se Zeynep e shpëtoi atë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments