BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 218

Mos më Braktis – Epizodi 218

Sıla, e cila e lë drogën, kupton se të gjitha problemet i kalojnë vetë dhe i tregon Aytenit për këtë situatë. Ayten dhe Sıla vendosën të shkonin në farmaci për të mësuar se çfarë ilaçi po jepte Meltem. Meqenëse Sıla nuk mund të kujtojë të kaluarën e saj, ajo nuk dëshiron të besojë se Meltem mund ta bëjë vetë një të keqe të tillë; por Sıla dhe Ayten do të tronditen nga ajo që dëgjojnë.

Nr.2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments