BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 219

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 219

Duke mos ditur që Meltem Sıla e la drogën dhe mësoi se drogat që i jepte ishin narkotike, ajo shkon në pazar, të cilin i premtoi Sevdës se do ta mbante sekret. Por Sevda nuk sillet. Teksa kërcënon Meltemin me foton e Sıla me Tarık, Tarık i sheh. Meltem nuk ka më përgjigje për t’i dhënë Tarıkut.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments