BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 29

Tri Motrat – Epizodi 29

Nihat e dënon veten tërësisht duke përdorur Minen dhe fëmijën e saj në luftën e tij kundër Somerit. E imja filloi të frikësohej nga ky qëndrim obsesiv i Nihatit. Oferta e Rüçhanit për bashkëpunim e forcon pak atë kundër Nihat. Për Rüçhan, ky bashkëpunim shërben tërësisht për llogaritë e tyre sekrete.

Nr.2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments