BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 30

Tri Motrat – PROMO Epizodi 30

Tensionet midis Serdarit dhe Kthimit, krizat e xhelozisë midis Hakanit dhe Deryas dhe përpjekja e Somerit për të bindur Türkanin i bashkojnë të tre burrat. Një përballje mes Türkan dhe Somer do të ndikojë shumë në vendimin e Türkan.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments