BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 219

Mos më Braktis – Epizodi 219

Ndërsa Emre po kërkon vajzën që u kapën dhe e shpëtuan, ai sheh Zeynep në spitalin në Hatay; Megjithatë, ai mëson me dhimbje se vajza që e shpëtoi është Cansu, jo Zeynep. Ndërsa shpëtoi Emren, Cansu u plagos në krah dhe ndodhet në spital; por është plani i Cansu dhe Bora; Të shtënat me Cansu. Meqenëse Bora mendon se Cansu nuk mund ta bëjë Emren të besojë se ai e ka shpëtuar Emren, ai e qëllon në fytyrë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments