BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 221

Mos më Braktis – Epizodi 221

Zeynep e anashkalon Borën dhe shkon te Emre, me shpresën që ta shohë Emren për herë të fundit para se të largohet me Borën; megjithatë; Zeynep, e cila dëshiron ta shohë Emren edhe nga larg, e pret një surprizë e madhe.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments